ÚVODNÍ INFORMACE, pro neznalce mé osoby a webu možná i důležité

Vítám všechny, kdož se dostali až sem :) Na úvod předesílám, že tato stránka je čistě pro osobní potřeby, takže nepočítejte s žádným hyperpromakaným systémem, který bude při každé novince v oblasti webdesignu upgradovat a že zde najdete něco jiného, než co je spojeno s osobou, která tyto stránky tvoří a (pokud to tak lze vůbec vyjádřit) vlastní. Všechno (tedy téměř), co zde najdete, je vytvořeno v poznámkovém bloku a zakódováno jazykem HTML :) A jelikož jsem ve znalostech HaTMatiLky ustrnula někde na stupni roku Y2K, vypadá to tu a bude vypadat i nadále zřejmě tak, jako je tomu teď.

Pokud se chcete dozvědět něco o mé osobě, bude to trochu složité, protože to vím stěží já sama. Každopádně by měl každý vědět, že pokud je tady někde řeč o Nikie, Faramiris nebo Aesnarr, jedná se stále o tutéž osobu, a to člověka (a tady už nastává první problém, některé existence mě jako člověka neznají) pohlaví ženského, narozeného r. 1981 a nesoucí iniciály V. V.. Tedy ona značka -w.-, se kterou se zde možná také potkáte, to jsem také já. Jsem všude tady :) A nejsem Matrix :)

Proč Nikie a proč to ostatní?
Nikie byl můj úplně první nick, z roku 1999, kdy jsem začala virtuálně fungovat. A ten je prostě první. Primus inter pares?
Faramiris byl nick šitý na míru místnosti U Gandalfa na www.xko.cz, kde jsem se objevila na podzim Y2K, kde jsem poznala spoustu lidí a kde se rozvinula má virtuální existence do různých podob.
Aesnarr je prozatím poslední jméno, které je mezi třemi hlavními, to jméno mi dal jeden člověk, kterého si moc vážím, už v roce Y2K, ale začala jsem jej znovu používat až jako člen skupiny IMAR, která se zabývá dřevěným šermem, vším, co souvisí s fantasy a ještě spoustou dalších věcí.

Jinak na tomto místě byla vždycky děkovačka. Takže, komu děkuju? Každému, koho znám, snad vždycky se najde důvod, proč lidem poděkovat. Ale co se týče stránek, tak by to měli být jmenovitě:

Espoo..
..že mi ukázala, že tvorba www není jen pro ty machry, jak jsem si do té doby myslela, ale že to zvládne i smrtelník jako já.. ..za inspiraci.. ..a za to, že se známe :)

Honza..
..že mi půjčil referenční příručku HTML a zasvětil mě do tajemství tagů.. kdyby ne jeho ochoty, asi dnes tomuhle vůbec nerozumím a doposud si říkám, jak to ti lidi dělají, že jim tam ty písmenka na té obrazovce zůstávají pořád a tak, jak si to oni představují :)

LodK..
..který mi jako první nabídnul pomoc, upravil první fotky a podporoval myšlenku vzniku tohoto webu.. ..na jeho úroveň se nedostanu, to je mi jasné, ale díky mu za to, že mě inspiroval :)

Cory..
..za všechno, nejen ve spojitosti s tímto webem.. ..za jeho sajt, který mi poskytnul ze svých útrob mnoho studijních materiálů, co se zdokonalení HTML týče.. ..za jeho obrázky, které tady s jeho svolením mám.. ..za jeho Photoshop, bez nějž bych sama nemohla upravit ani jeden obrázek.. ..za knihovnické logo, které bude jednou známé po celé republice :))

Karaya..
..za první návrhy galerií, později mnou doupravených.. ..za pomoc s tím, na co Notepad a Photoshop nestačí.. ..za konzultace a rady.. ..za ochotu :)

Mel.kor..
..za rady a snahy zdokonalit nedokonalé.. ..za ochotu pomoci.. ..za možnost čerpání informací a ochotu odpovídat na mé dotazy..

Ostatní a i tito výše zmiňovaní..
..za chvilky a chvíle, hodiny a dny, jež obětovali trpělivému odpovídání na mé otázky, házení hrachu na stěnu a snahám nabídnout pomocnou ruku, kterou jsem "statečně" odmítala.. DÍKY.. ..za TRPĚLIVOST..

Více už prozrazovat nebudu, prolezte si to tu :) nebo mi nechte vzkaz :)